EcoTech

O firmie

Misją firmy jest zapewnienie kompleksowych rozwiązań technologicznych pozwalających wytwórcom odpadów na minimalizację wpływu na środowisko oraz aktywny udział w rozwiązywaniu problemów związanych z jego ochroną, przy zastosowaniu innowacyjnych na rynku krajowym rozwiązań.

Całkowite zaangażowanie w sprawy Naszych Klientów jest dla nas równie ważne, jak profesjonalne wykonanie usługi. Nasz niezwykle dynamiczny rozwój jest oparty na wiedzy merytorycznej, doświadczeniu oraz pracy z najlepszymi światowymi i krajowymi profesjonalistami w zakresie gospodarki odpadami. Wdrażając najwyższej klasy europejskie i światowe standardy technologiczne, mamy jednocześnie na względzie indywidualność potrzeb Naszych Klientów, świadcząc usługi dopasowane do każdego z nich. Współpraca z renomowanymi laboratoriami, jednostkami naukowo-badawczymi oraz firmami w kraju i na świecie, umożliwia nam swobodny wybór i zastosowanie technologii dopasowanej do potrzeb i wymagań każdego Klienta.

Firma Ecotech Polska S.A. oferuje swoim Klientom kompleksową obsługę laboratoryjną i doradczą począwszy od analiz laboratoryjnych odpadów, poprzez najefektywniejszy technicznie i ekonomicznie dobór technologii odzysku lub unieszkodliwienia, aż do przeprowadzenia prac wykonawczych. Wszystkie prace są w pełni dokumentowane i oparte na aktualnym prawodawstwie.

Naszym nadrzędnym celem jest zrozumienie indywidualnej działalności Naszych Klientów oraz wykorzystanie naszej wiedzy jako wartości dodanej w Państwa firmach. Tworzenie tych wartości pogłębia związek pomiędzy nami i Naszymi Klientami, a każde zlecenie jest nie tylko realizacją projektu, ale sposobnością do rozwoju i pogłębienia długoterminowego partnerstwa.

Zapraszamy do owocnej współpracy!

Nie mówimy, że nasze rozwiązanie jest najlepsze na świecie. Mówimy tylko SPRAWDZCIE NAS! Po wynikach sami stwierdzicie…

Napisz do nas

Kontakt

Ecotech Polska S.A.

 

Biuro:
ul. Prądnicka 89 lok. 3
31-202 Kraków

tel: +48 12 311 09 99
e-mail: biuro@ecotechpolska.pl